Velkoobchod

Výhody spolupráce s ChytrýChovatel s.r.o.

Plně si uvědomujeme, že maloobchodní prodej je alchymie, která si žádá dostatek zkušeností a hlavně opravdového obchodního ducha. Naše  obchodní partnery si ceníme nadevše, protože víme, jak velký kus cesty již za sebou máte. Váš úspěšný prodej a stabilita je pro nás stejně klíčová jako pro Vás. 

Zde je 8 bodů, které každému partnerovi pomohou s úspěšným zavedením značky Appetitt do jeho vlastního prodeje: 

  • Budete vidět - staňte se součástí rozsáhlé marketingové kampaně značky Appetitt jako jeden z exkluzivních prodejců této značky

  • Vynikající cena - jako exkluzivní distributor značky Appetitt eliminujeme velkoobchodní marže třetích stran a zjednodušujeme prodejní cestu na: výrobce-distributor-prodejce-zákazník. Tato optimalizovaná obchodní struktura přináší rychlost a efektivitu, což oceníte nejen vy, ale hlavně i vaši zákazníci.

  • Uživatelsky přívětivá B2B platforma - podobně jako ve vašem vlastním e-shopu, i u nás klademe velký důraz na intuitivní a rychlý proces objednávání. Naše B2B platforma poskytuje přehlednou historii objednávek, informace o prodejích, očekávaných dodávkách, termínech dodání na Vaše prodejny a mnoho dalšího.

  • Grafické materiály na míru pro váš obchod - naši grafici vám připraví širokou škálu grafických materiálů jak pro online prostředí tak pro klasický tisk (online bannery, grafiky pro sociální sítě, online katalogy a produktové listy, roll-upy, polepy výloh, letáky, brožury a mnoho dalšího).

  • Dárky pro vaše zákazníky - udělejte svým zákazníkům radost a přidejte k jejich nákupům drobné dárky, jako jsou misky, deky nebo praktické tašky, které dodají vašemu obchodu přidanou hodnotu.

  • Podpora pro nové i zavedené e-shopy - pokud začínáte s novým e-shopem, rádi vám pomůžeme nejen materiálními produkty, výbornými cenami ale i zkušenostmi, které v tomto oboru máme. Jsme schopni nabídnout datové propojení vašeho a našeho eshopu za pomocí XML feedu a vy tak budeme mít k dispozici vždy nejaktuálnější sortiment.

  • Prohlídka výrobních prostor - pozveme vás na exkurzi do našich výrobních prostorů v Norsku, kde vám naši kolegové představí proces výroby a suroviny používané při výrobě.

  • Odborné školení o produktech a prodeji - poskytneme vám odborné školení zaměřené na naše produkty a strategie prodeje, abyste mohli co nejlépe využít jejich potenciálu ve vašem obchodě.

  • Osobní kontakt a feedback - máme rádi osobní kontakt a hlavně inovativní nápady. Nejsme jenom platforma pro objednávání zboží ale Váš obchodní partner. Osobní komunikace je v tomto oboru velice podstatná a otevírá možnosti uvádět do praxe nové nápady. Každý z nových návrhů si zaslouží naši pozornost a proto si vždy uděláme prostor k diskuzi na tyto témata. 

Pokud máte kamennou prodejnu, e-shop, chovatelskou stanici nebo síť prodejen, splnili jste první podmínku a můžete se registrovat v našem B2B e-shopu.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

Zpět do obchodu