O nás

Provozovatel:

 

Společnost: Chytrý Chovatel s.r.o.
Se sídlem: Zbraslavská 12/11, Malá Chuchle, 159 00 Praha 5
IČO: 19759819
DIČ: CZ19759819

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku pod sp. zn. C 391166 vedeném u Městského soudu v Praze 

 

Kontaktní e-mail: obchod@chytrychovatel.cz

-------------------------------------------------------------

A nyní především o značce Appetitt

Appetitt je exkluzivní krmivo pro vaše kočky a psy, které vyrábíme s láskou a péčí v srdci Norska.

Krmiva Appetitt se vyrábějí v norském městě Vaksdal nedaleko Bergenu. Výrobní halu byste našli přímo u fjordu obklopeného impozantními horami. Není divu, že zde vzniká široká paleta superprémiových produktů, které jsou vždy čerstvé a plné chuti.

V Norsku platí přísné požadavky na kvalitu surovin, které naprosto ctíme. Maso odebíráme jen od prověřených chovatelů a farmářů, nepoužíváme geneticky modifikované složky a krmiva pravidelně testujeme na přítomnost salmonely.

Krmiva Appetitt zajišťují optimální výživu pro udržení skvělého zdraví a vysoké kvality života vašich chlupatých přátel. V každém věku a za všech okolností. Kdyby si váš mazlíček mohl vybrat krmivo, vybral by si Appetitt.

onas2

Appetitt je výsledkem pečlivého vývoje a výroby, které mají na starosti výzkumné a vývojové týmy v Norsku. Používáme lokální suroviny, které vynikají svou čerstvostí a šetrností k životnímu prostředí. Krmiva jsou navržena tak, aby poskytovala optimální podporu zdraví a vitality vašich mazlíčků.

Produkty Appetitt vyrábíme z unikátních norských surovin, které ctí zásady cirkulární ekonomiky. Všechny varianty krmiva obsahují vysoký podíl hydrolyzovaných bílkovin z mořských a živočišných zdrojů, jako jsou losos, kuře, antarktický krill a další. Tyto snadno stravitelné bílkoviny nejenže přispívají k lepšímu trávení, ale rovněž minimalizují riziko vzniku potravinových intolerancí a alergií.

Receptury zahrnují funkční přírodní složky včetně glukosaminu a chondroitinu z lososa a kuřecího masa. Nechybí ani vysoce vstřebatelné omega-3 mastné kyseliny z antarktického krillu, který pochází z udržitelného rybolovu.

Pro psy s potravinovou intolerancí nabízíme tři varianty krmiva: Appetitt Sensitive Chicken, Appetitt Sensitive Fish a Appetitt Sensitive Lamb & Chicken. Tato krmiva poskytují optimální výživu pro udržení zdraví a kvality života vašich mazlíčků.

Garantujeme nejvyšší standard kvality

Při výrobě klademe velký důraz na sledování jakosti surovin i hotových produktů. Veškeré suroviny pocházejí od schválených dodavatelů, jejichž systémy kvality systematicky prověřujeme. Před začleněním surovin do výrobního procesu důkladně ověřujeme jejich bezpečnost, absenci geneticky modifikovaných složek a absenci salmonely. Systém výroby a posuzování kvality je schválen norským úřadem pro bezpečnost potravin. Úzká spolupráce s příslušnými institucemi, kontrolními orgány a vývojovým centrem je zásadní pro vytvoření kvalitního a úspěšného produktu.

Výzkum a vývoj

Společnost Appetitt provádí rozsáhlý interní výzkum, během kterého podrobujeme zkouškám jednotlivé suroviny i finální krmiva. Při testování se zaměřujeme na různé faktory. Posuzujeme výživové hodnoty a chuť krmiva, ale také jeho vliv na zdraví střev vašeho mazlíčka, kvalitu jeho exkrementů nebo stav srsti a kůže.

Původ surovin

Suroviny pro výrobu produktů Appetitt dosahují nejvyšší kvality a nesou pečeť norského původu. Netýká se to jen hlavních surovin, jako je kuřecí, jehněčí a hovězí maso nebo ryby, ale také zástupných surovin. Podívejme se například na škrob – klíčový prvek krmiva. Škrob není pouze zdrojem energie, ale hraje také klíčovou roli při výrobě granulí, přispívá k jejich tvaru a struktuře. A proto i škrob v krmivech Appetitt pochází z norského hrachu a brambor.

Myslíme na životní prostředí

V roce 2022 jsme přešli na prvotřídní monomateriálová řešení obalů, která zdobí řadu Appetitt. Po pečlivém rozhodování padla volba na plně recyklovatelný plastový materiál. Tento důležitý krok nás posouvá blíže k našim cílům v oblasti udržitelnosti.

Zpět do obchodu